Nora iu lë pa frymë në foton e fundit

Nora Istrefi ka shkëlqyer në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram. 

Këngëtarja ka pozuar përpara fotografit të njohur Fadil Berishës.

Në bazë të kësaj fotoje, duket se Nora do të vijë me një set fotografik tejet ‘hot’.

Pa dyshim që pas postimit të këngëtares, nuk kanë reshtur as komentet dhe komplimentet e fansave të saj. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS