Nora Istrefi nuk dinë të ndahet nga ngjyra e kuqe

Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të jetë shumë e dhënë pas ngjyrës së kuqe

Ajo, sapo lansoi këngën e saj më të re bashkë me Era Istrefin, “Nuk e di”, një këngë që po vazhdon të pritet mirë nga fansat e të dy këngëtarëve.

Deri me tani kënga ka pasur diku afër 5 milionë klikime.

Kënga është lansuar në platformën e Ultra Music, në kanalin zyrtar të Erës në këtë platformë.

Por, që nga ajo kohë Nora ka vazhduar të pozojë me ngjyrën e kuqe.

Këngëtarja duket se është shumë e dhënë pas kësaj ngjyre dhe edhe sonte ka sjell një paraqitje të saj në veshjet të kuqe, ku normalisht duket tepër seksi. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS