Nora Istrefi me Vetëvendosjen

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi, nuk ka hezituar që publikisht të përzihet pak edhe në politikë.

Këngëtarja që është në pritje të fëmiut të parë, në një postim në Instagram ka publikuar logon e Lëvizjes Vetëvendosje!.

Kështu këngëtarja lë të kuptohet se ajo e përkrah lëvizjen e drejtuar nga Albin Kurti që u përfshi në protesta të dhunshme pak ditë më parë.

Nora Istrefi ndryshe po merr pjesë si antare e urisë në fazën e audicioneve në X Factor duke u ndërruar me Gentën dhe Noizyn.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).