Nora Istrefi me poza atraktive

Nora Istrefi ka publikuar disa fotografi mjaft të bukura, nga Tirana.

Këngëtarja Nora Istrefi po qeëndron në Tiranë ku do të marrë pjesë në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ të Arbana Osmanit.

Lajmi u bë i ditur nga Arbana Osmani ditën e djeshme, e cila bëri të ditur se këngëtarja gjithashtu do të këndojë këngën e saj të re “Anna”.

Mirëpo, tashmë edhe Nora Istrefi ka konfirmuar një gjë të tillë, ndërsa ka publikuar dhe fotografi gjatë xhirimeve, ku këngëtarja shfaqet elegante si asnjëherë tjetër e veshur me një kostum ngjyrë të zi dhe me një grim perfekt.

Nora fotot artistike i ka realizuar në dhomën e hotelit ku po qëndron, ndërsa duket fantastike.

Përveç Nora Istrefit, këngëtarë tjerë që tashmë janë konfirmuar se do jenë pjesë e këtij emisioni janë edhe Ermal Fejzullahu dhe Dafina Zeqiri.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).