Nora Istrefi e mahnitshme në imazhet e fundit

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara shqiptare.

Përveç projekteve të saj që mirëpriten çdo herë, ajo komentohet tej mase edhe për dukjen e saj.

Përmes disa imazheve artistja vjen si kurrë më parë, tejet seksi dhe mahnitëse në të njëjtën kohë.

Një grim interesant, që po i shkon tej mase për të cilën dukje është përkujdesur make up artistja, Sellma./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).