Nora Istrefi e mahnitshme në fotosesionin e ri

/ 1 minutë lexim

Nora Istrefi ka tërhequr përsëri vëmendjen e fansave të saj të shumtë me setin e ri fotografik të shpërndarë në rrjetet sociale.

Më shumë se 1.1 milion fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku këngëtarja shpërndan imazhe nga jeta personale dhe profesionale.

Përveç se pëlqehet për muzikën e saj, Nora admirohet për dukjen e mrekullueshme.

Nora Istrefi e mrekullueshme me fustanin që i vë në pah figurën e admiruar
Këngëtarja paraqitet në rolin e modeles me fustanin e gjatë duke realizuar një sërë fotografish. /Telegrafi/