Nora Istrefi do i “çmend” meshkujt me dukjen e saj të fundit

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj. Së fundi ka realizuar projektin e ri të quajtur, Ciao i cili është pëlqyer shumë.

E veshur me fustan të shkurt dhe transparent, Nora ekspozon trupin super joshëse.

Me këtë veshje provokuese, Nora do t’i shkrijë meshkujt.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS