Nora Istrefi ‘çmend’ ndjekësit

Nora Istrefi po shijon ditët e nxehta të verës në det.

Këngëtarja e njohur ka nisur pushimet dhe ka ndarë me ndjekësit poza joshëse.

E veshur me bikini ngjyrë rozë, Nora i ‘çmendi’ ndjekësit.

Ajo vuri në pah format e saj të tonifikuara trupore dhe dukej mjaft joshëse.

Me anë të videove, Nora zbuloi se gjatë pushimeve po e shoqëron vajza e saj e vogël Renee.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).