Nora i ‘tranon’ të gjithë me fotosesionin e fundit

Këngëtarja sharmante Nora Istrefi, vazhdon të jetë shumë prezente në rrjetet sociale, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Çdo fotografi e Nores, bëhet lajm në mediat rozë, pasi ajo përherë vjen me një stil të ri.

E s’kishte si të ndodhte ndryshe as kësaj radhe, ku këngëtarja shfaqet tamam një pehri në fotosesionin e realizuar së fundmi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).