Nora e ka vendosë, me ju çmend…!

Konsiderohet si një prej këngëtareve më seksi në estradën shqiptare, shkruan gazeta “Kosova Sot Online“.

Fjala është për këngëtaren e njohur Nora Istrefi, e cila në çdo fotografi që e realizon, vëmendja e publikut është në maksimum.

As kësaj radhe s’kishte si të ishte ndryshe, me këtë fotografi ajo ka vendosur t’i çmend ndjekësit e saj këtë të shtunë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).