Njoftim i rëndësishëm nga “Eco – Higjiena”

Gjilan – Kompania “Eco – Higjiena” kërkon ndjese ndaj klientëve të saj për mos kryerjen e shërbimeve me kohë si shkak i reshjeve dhe rrugëve që ende janë të pa kalueshme kjo për arsye të motit i cili po mbizotëron ditëve të fundit në vendin tonë.

Drejtuesit e kompanisë “Eco – Higjiena” të martën kanë kërkuar mirëkuptim ndaj klientëve të tyre të rregullt, që nuk kanë mundësi të depërtojnë në të gjitha pjesët e qytetit për shkak të motit të lig dhe ngricave të shumta. “Ne ju kërkojmë ndjesë dhe kërkojmë mirëkuptim nga ana e juaj për këto vonesa dhe për mos qasje në të gjitha lagjet dhe vendbanimet e qytetit. Koha e rënduar me borë dhe ngrica të shumta gjatë natës na kanë vështirësuar daljen në teren, por shumë shpejt punëtorët tanë do të gjenden në vendbanimet e juaja” thuhet në njoftimin e kompanisë “Eco – Higjiena”./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).