Njëri arrestohet pse sulmoi nënën fizikisht, një tjetër arrestohet për sulm fizik ndaj vajzës së tij

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte kanosur verbalisht si dhe sulmuar fizikisht nënën e tij kosovare.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Edhe në një rast tjetër në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte ushtruar dhunë psiqike ndaj vajzës së tij kosovare.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS