Një zjarrëvënie dhe një aksident trafiku me lëndime trupore në Gjilan

Gjilan – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në shtëpinë e viktimës mashkull kosovar një dhomë është përfshirë nga zjarri.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe njësiti i zjarrfikësve të cilët e kanë shuar zjarrin. Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës.

Poashtu në Gjilan ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime, ku të përfshirë kanë qenë një automjet dhe një motoçikletë me drejtues meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit përpos dëmeve materiale, lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës i cili ka pranuar tretman mjekësor. Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).