Një vit larg ekranit, Marina Vjollca kthehet me projektin e ri

Pas përfundimit të emisionit “C’est la vie” në janar të vitit të kaluar, Marina Vjollca u përfol gjatë për mungesën e saj në ekran.

Largimi i saj nga ekrani përkoi me martesën me reperin Getoar Selimi. U tha se ishte bashkëshorti i saj që nuk e lejonte të kthehej në ekran, por zërat u përgënjeshtruan.

Mirëpo, duket se moderatorja gjatë kësaj kohe ka qenë duke punuar për një projekt të ri dhe ka njoftuar kthimin e saj me anë të një postimi. Thuhet se ajo do të drejtojë një program talentesh.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).