Një vajzë e re largohet nga shtëpia, familja kërkon ndihmën e policisë

Viti – Në fshatin Binqë të Vitisë një femër kosovare ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend-ndodhjen e saj.

Rasti në procedurë hetimore ndërsa policia e ka cilësuar si person i zhdukur./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS