Një stil i veçantë si Jonida Maliqi, ajo shkëlqen me dukjen

Jonida Maliqi njihet si një këngëtare mjaft e ‘vjetër’ sa i përket viteve që ajo qëndron në skenën muzikore, ajo këngën e nisi nga viti 1995 kur morri pjesë në Festivalin e 35-të të RTSH-së, shkruan Indeksonline.

Ajo vazhdon edhe sot me publikimin e projekteve të reja.

Jonida gjithashtu njihet edhe për stilin e veçantë që ka, ajo vazhdimisht befason publikun me paraqitjet publike, duke promovuar një stil interesant dhe mjaft të veçantë.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ajo me anë të një fotografie të publikuar në Instagram tregoi se stili i saj ndryshon shumë nga këngëtaret tjera. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).