Një shtetas nga Shqipëria dhe një nga Kosova arrestohen për dhunim seksual në Gjilan

Gjilan – Pas hetimeve të zhvilluara janë identifikuar dhe arrestuar dy meshkuj (njëri shtetas i Shqipërisë e tjetri shtetas i Kosovës) si të dyshuar lidhur me rastin e cilësuar si dhunim seksual.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS