Një shqiptar dhe një rome prangosen për marrje me prostitucion

Gjilan – Janë arrestuar një mashkull shqiptar dhe një femër rome, nën dyshimin e bazuar se janë marrë me prostitucion.

Me vendim të gjykatës të dyshuarit janë dërguar në procedurë të shpejtë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).