Një serb duke punuar tokën has në një mjet të pashpërthyer

Viti – Në fshatin Vërbovc, të Kllokotit ankuesi mashkull serb, ka informuar se duke punuar në arën e tij, ka hasur në një mjetë të dyshuar të pashpërthyer.

Njësia për deminim e FSK-së ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar se nuk bëhet fjalë për ndonjë mjetë të pashpërthyer njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).