Një qytetar serb arrestohet për dhunë në familje, sulmoi gruan dhe dy fëmijët

Partesh – Është arrestuar i dyshuari mashkull serb, i cili në gjendje të dehur kishte ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij viktimës femër serbe dhe dy fëmijëve të tyre.

Të dyshuarit i është bërë alkool-testi dhe trajtimi mjekësor në Qendrën Emergjente në Gjilan, dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS