RCCOLA

Një pjesëtare e policisë në Gjilan dyshohet se ka bërë vetëvrasje

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Gjilan – Ju informojmë se sot më 14.05.2024 rreth orës 11:44 Policia e Kosovës në Gjilan ka pranuar një informatë se një pjesëtare e PK-së rreth 46 vjeçare dyshohet se ka bërë vetëvrasje në shtëpinë e saj në Gjilan.

Patrulla menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes, gjithashtu edhe njësitet tjera relevante si dhe prokurori i shtetit janë në vendin e ngjarjes.

UBT

Për informata tjera ju njoftojmë ndërkohë njoftoi policia e Gjilanit./rajonipress/