Një nuse e bukur si Agnesa Vuthaj

Bukuroshja Agnesa e Vuthaj, ka bërë një fotosesion të ri – ku është paraqitur në velle të nuseve.

Ajo mbetet njëra prej bukurosheve që nga viti 2003, kur ishte zgjedhur Miss Kosova.

Por, Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë njëra prej vajzave më të bukura në Kosovë, derisa ende arrin të jetë “in”.

Pavaërsisht kësaj, Agnesa vazhdon të mbetet njëra prej vajzave në Kosovë që edhe pse ka paraqitje të shpeshta publike, nuk flet për jetën e saj private. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).