Një nip apo një mbesë? Preferenca e Remzies dallon pak!

Në gëzimin familjar me rastin e martesës së djalit, këngëtarja e mirënjohur Remzie Osmani nuk i shpëtoi pyetjeve të Prive.

Remzija u intervistua për emocionet në ditën e veçantë me ç’rast ajo deklaroi se vetëm sot kupton gëzimin e të tjerëve me rastin e martesave.

E tashmë, siç e do rendi dhe tradita, nuk do të kalojë shumë kohë deri në planet për zgjerimin e familjes.

Por cilat janë preferencat e këngëtares kur Hami dhe Gëzimja do t’i japin epitetin e gjyshes. A dëshiron Remzija nip apo mbesë?

Përgjigjen jo të zakontë, ajo e tha për Prive dhe preferencën mund ta kuptoni më poshtë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).