Një nënë “hot” si Adrola Dushi, tregon sensualitetin e saj

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, mbetet si një prej nënave më të bukura dhe më “hot” shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adrola ka postuar një foto, ku është veshur më një fustan të shkurtër, të zezë.

Trupi i saj gjithmonë merr vëmëndjen dhe bukuria e saj natyrale.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS