Një kaçurele seksi si Anxhela Hadërgjonaj! Bukuria e saj s’do fjalë

Qysh me paraqitjen e saj të parë para audiencës, Anxhelina Hadërgjonaj ka ‘goditur’ me bukurinë e saj.

Në fillim e krahasuan me Shakirën, ndërsa tani ajo radhitet në mesin e femrave më seksi të estradës, shkruan Indeksonline.

Ndonëse jo shumë aktive me projekte muzikore, pasi që këngëtarja është fokusuar tek studimet që është duke i ndjekur në Amerikë, Anxhelina është një nga adhurueset më të mëdhaja të rrjeteve sociale.

Anxhelina shpesh ka eksperimentuar edhe me flokët e saj, ndërsa në fotografinë e fundit shfaqet një kaçurele seksi ku çdo fjalë do të ishte e tepërt./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).