Një i vdekur, dhe një tjetër me lëndime të rënda

Gjilan – Sonte nga një vetë – aksident jetën e ka humbur një qytetar nga Rogoqica i lindur 1993 dhe një vajzë ka pësuar lëndime të rënda njoftoj për rajonipress Shaban Azizi.

Shaban Azizi vetëm ka konfirmuar për rajonipress humbjen e të riut në këtë aksident trafiku i cili dyshohet se është nga Rogoqica dhe shoqëruesja e tij e cila po mjekohet në spitalin e Gjilanit. “Nuk kam informacione të plota, por e di se dikund mes Pasjakut ose Pendës së Livoqit ka ndodhur vetë – aksidenti” tha Shaban Azizi nga policia e Gjilanit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).