Një i vdekur dhe 860 raste të reja me coronavirus

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit nga 2,469 testime me coronavirus kanë rezultuar 860 persona.

MSH njofton se në 24 orët e fundit nga coronavirusi ka vdekur një person.

Ministria e Shëndetësisë njofton se në total numri i rasteve aktive është 6,925.

Po ashtu bëhet e ditur se 1,155 persona janë shëruar, ndërsa janë dhënë 60 vaksina. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS