Një i shëruar dhe tri raste me COVID-19 në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Nga njoftimi i sotshëm i IKSHPK-së lidhur me rastet e 24 orëve të fundit bëhet e ditur se në Komunën e Kamenicës kemi edhe tri raste të reja pozitive me COVID-19, e që e dërgon në 21 numrin e rasteve aktive dhe një i shëruar që e dërgon numrin e të shëruarve në 92.

Mbaj distancën, përdor maskën dhe pastro duart! Lusim të gjithë qytetarët, që të vazhdojnë t’i respektojnë masat dhe rregullat e institucioneve përgjegjëse ka shkruar Qëndron Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).