Mobi Casa

Një grua gjendet pa shenja jete në Muqiverc të Kamenicës

/ 1 minutë lexim

Kamenicë – Në fshatin Muqiverc, të Kamenicës ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete në një objekt përcjellës afër shtëpisë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore, ekipi i QKMF-së dhe prokurori i shtetit.

Hidromorava

Në vendin e ngjarjes, ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/