Një gjilanas prangoset për asgjësim dhe dëmtim të pasurisë

Gjilan – I dyshuari mashkull shqiptar pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me viktimën mashkull shqiptar për një shitblerje të një automjeti, i njëjti ka marrë veturën e viktimës dhe ka goditur automjetet tjera të viktimës.

Të dy automjetet janë dëmtuar. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).