Fundamenti

Një gjilanas arrestohet për fajde dhe detyrim, vepër kjo e kryer gjatë periudhës 2023

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Gjatë vitit 2023 dhe 2024 që lidhet me një rast të fajdesë dhe detyrimit më 24.06.2024 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

ARKATANA

I dyshuari kërkohej për fajde dhe detyrim./rajonipress/