Një gjilanas arrestohet nga policia për vjedhje të rëndë

Gjilan – Në rrugën “Murat Kryeziu” në Gjilan, me 15.09.2021 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se, i njëjti kishte kryer vjedhje në lokalin e viktimës mashkull kosovar.

I dyshuari është intervistuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS