Një fundjavë ideal si kjo e Alketa Vejsiut

Alketa Vejsiu është prej moderatorëve më aktive në televizionet shqiptare.

Pas angazhimeve të shumta gjatë javës ajo ka kaluar vikendin në duke shijuar bukuritë e Jugut të Shqipërisë, shkruan Indeksonline.

Prezantuesja ka publikuar disa video dhe imazhe nga atje ku edhe ka mahnitur me bukuritë natyrore që ka bregdeti shqiptarë.

Por, ishte edhe dukja e Alketës që mori vëmendje, veshje sportive dhe e thjeshtë ajo dukej tejet atraktive./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).