Një femër në Kamenicë kanoset në vendin e saj të punës, policia prangos të dyshuarin

Kamenicë – Në fshatin Hodonovc, të Kamenicës ankuesja femër kosovare, ka raportuar se deri sa ishte në vendin e punës është kanosur nga një i dyshuar mashkull kosovar.

Nuk ka të lënduar, i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS