UBT

Një femër gjilanase po shantazhohej nga disa persona përmes rrjeteve sociale, prangoset i dyshuari kryesor

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Gjilan – Viktima femër kosovare ka raportuar se është duke u shantazhuar nga disa persona në rrjetet sociale, për publikimin e disa videove të saj me përmbajtje intime.

Nga njësitë relevante policore janë ndërmarr veprime hetimore për t’i identifikuar personat e dyshuar, më 22.09.2023, është identifikuar dhe arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar.

Eco Higjiena

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/