Një femër ‘fatale’ si Diva Adelina Ismaili

Diva Adelina Ismaili gjithmonë është shquar për sharmin dhe bukurinë e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Adelina në të gjitha paraqitjet e saja shkëlqen.

Edhe në fotografinë e fundit ajo shfaqet me plot class tamam si i ka hije një artistje të vërtetë.

Duke marr për bazë bukurinë, sharmin dhe stilin lirshëm mund të themi se rrallë në skenë mund të shohim një femër ‘fatale’ si Diva Adelina Ismaili.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS