Një 46 vjeçar gjendet i varur në stallën e lopëve në Pogragjë të Gjilanit

Gjilan – Në fshatin Pogragjë komuna e Gjilanit, një person i moshës 46 vjeçare është gjetur i varur në oborrin e shtëpisë së tij, saktësisht në stallë të lopëve, në katin e dytë njoftoj prokuroria e Gjilanit.

Rasti është duke u hetuar, ku prokurori kujdestar nga Departamenti i Krimeve të Rënda, ka dhënë urdhër që trupi i pa jetë i të ndjerit të dërgohet për obduksion, në Prishtinë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).