NISMA po vazhdon shtrirjen fuqishëm dhe me përkushtim

Gjilan – Në vazhdën e shumë aktiviteteve tjera Nisma Socialdemokrate në Gjilan me kryetarin e saj Sevdail Robelli, kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës, u takua me strukturat e themeluara rishtaz në fshatin Cërnicë me ç’rast u zgjodh edhe kryesia e nëndegës me kryetar Laurat Zeqirin.

Nisma vazhdon fuqishëm dhe me përkushtim
#Bashkëpërshtetin

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS