NISMA: Më në fund kemi dy kandidatë të cilët do ta përfaqësojnë Gjilanin ashtu si duhet dhe aty ku duhet

Gjilan – Gjilani ka vuajtur për një kohë të gjatë përfaqësimin e duhur, pasi asnjëherë nuk ka qenë i përfaqësuar denjësisht dhe në interes të qytetarëve të kësaj ane.

Fatmirësisht kjo do ndryshojë së shpejti pasi tashmë kemi kombinimin e duhur. Voto Sevdail Robelli nr. 35 dhe Valdete Dushica Bajrami nr. 12 #Bashkëpërshtetin thuhet në njoftimin e NISMA në Gjilan./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS