Nisin punimet në Kosaqë, Kadriu uron banorët

Gjilan – Pas shumë zvarritjesh nga institucionet, dhe pritjeve e durimit nga banorët, sot rifilluam punimet në rrugët e fshatit Kosaqë ka shkruar dhe uruar banorët Rexhep Kadriu.

Bashkë me ministrin Pal Lekaj mbetemi të vendosur për realizimin e objektivave tona deri në fund të mandatit. Përfundimi i këtij mandati qeverisës, do të shoqërohet edhe me përfundimin e infrastrukturës rrugore në Kosovë.
Fshatra e qytete, autostrada e magjistrale, lagje e rrugica, do të marrin pamje ndryshe, disa me standarde evropiane, e disa më të mirat në Ballkan. Urime banorëve të Kosaqës ka shkruar Kadriu./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).