Nis rivitalizimi i objektit për ambulancën në fshatin Remnik

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë së bashku me nënkryetarin Hasan Aliu bën përurimin e fillimeve për rivitalizimin e objektit e cila do të shërbejë për nevojat mjekësore të këtij fshati.

Gjithashtu Haliti vizitoi fermerët ku së bashku me ta përuroi sezonin e korrje shirjeve për këtë vit në komunën e Vitisë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).