Nis ndërtimi dhe asfaltimi i rrugëve edhe në Livoç të Epërm dhe në Livoç të Ulët

Gjilan – Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, ka vazhduar vizitat në terren për të parë nga afër zhvillimin e punimeve në infrastrukturë.

Kësaj radhe, kreu i Gjilanit ka vizituar punimet e ndërtimit dhe asfaltimit të rrugëve në Livoç të Epërm dhe Livoç të Ulët.

Ndërkohë, ditë më parë Hyseni ka parë nga afër punimet për rregullimin e rrugëve edhe në fshatin Haxhaj.

“Po punojmë në çdo cep të komunës”, ka thënë Hyseni./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS