UBT

Ngrohtë dhe me diell, temperaturat arrijnë 26 gradë Celsius

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Sot mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 26°C.

Fundamenti

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-26 km/h. /Telegrafi/