RCCOLA

Ngjyra rozë shkrin mbi trupin e Vildane Zenelit

/ 1 minutë lexim

Modelja e njohur, Vildane Zeneli është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme.

Fundamenti

Vildanja kësaj radhe është shfaqur e veshur me një fustan “pink” dhe po i shkon shumë.