Ngjyra e kuqe dhe Nora Istrefi, një histori dashurie

Nora Istrefi sërish shfaqet në veshje të kuqe dhe duket elegante si gjithmonë.

Këngëtarja këtë herë ka veshur një komplet me pantallona dhe sako në ngjyrë të kuqe, ndërsa veshjes i ka shoqëruar edhe një stilim të bukur të flokëve dhe grimit

Së fundi duket se e kuqja është ngjyra e preferuar e Norës, e cila shumë shpesh shihet në modele të ndryshme të veshjeve në po këtë ngjyrë, shkruan Gazeta Express.

Ajo madje në pushimet e para pas konfirmimit të ndarjes nga Roberti ka zgjedhur t’i kalojë në një palë bikini të kuqe, ku është shfaqur e zjarrtë duke treguar linjat fantastike të trupit.

Më pas Nora ka vazhduar serinë me veshje të kuqe, duke pozuar në një fustan të shkurtër dhe në flokë me dredha.

E kompletet elegante duket se janë përzgjedhja kryesore e saj në këtë ngjyrë, që padyshim i rrinë pë mrekulli.

Nora Istrefi ngjyra e kuqe
Por nuk mungojnë as veshjet sportive, pa humbur asnjëherë stilin.

E as fustanet elegante nuk i kanë ‘shpëtuar’ kësaj ngjyre, duke e shfaqur këngëtaren të zjarrtë edhe në dasma.

nora istrefi fustan kuq
Patjetër se kjo ngjyrë, si çdo ngjyrë tjetër që këngëtarja e bukur zgjedhë të veshë, i shkon shumë, por duket se Nora e ka gjetur veten në këtë nuancë dhe gjithmonë duket shkëlqyese në to./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS