Ngacmuesi i dy femrave të mitura, përfundon në burg

Viti – Në fshatin Pozheran, të Vitisë është arrestuar një i dyshuar mashkull shqiptar pasi i njëjti ka marrë në veturë dy viktimat femra shqiptare të mitura kinse për t`i dërguar në shkollë dhe ka vazhduar në rrugë tjetër duke i ngacmuar me fjalë, viktimat kanë arritur të zbresin nga vetura dhe kanë kërkuar ndihmë në shtëpinë më të afërt.

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta dhe kanë marrë tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).