Nga pakujdesia vozitësi godet viktimën në vendkalim të këmbësorëve

Viti – Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar derisa ka qenë duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia në vendkalim të këmbësorëve ka goditur viktimën mashkull kosovar.

Viktima është dërguar në trajtim mjekësorë dhe është liruar në trajtim shtëpiak njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS