Nga pakujdesia vozitësi godet dy këmnësore

Gjilan – Vozitësi mashkull kosovar me veturë, dyshohet nga pakujdesia ka goditur dy këmbësore femra kosovare (njëra e mitur). Viktima kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar në Spitalin e Gjilanit për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS