Nga pakujdesia godet këmbësorin, viktima dërgohet në emergjencën e Gjilanit

Gjilan – Në rrugën “Avdullah Tahiri” në Gjilan, i dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar veturën nga pakujdesia ka goditur këmbësorin viktimën mashkull kosovar.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gjilanit, ndërsa me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregulltë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).