Nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë godet këmbësoren

Gjilan – Në lagjen “Dheu i Bardhë” në Gjilan i dyshuari mashkull shqiptar përderisa ishte duke lëvizur me veturë, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë, godet këmbësoren viktimën femër shqiptare.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Gjilanit, ku pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).